Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký prohlížeč

Ahoj cely život používám google chrome. Ale poslední dobou mám s ním takové problémy, že je asi čas ho vyměnit za nějaký rychlejší... Např. laguje mi twitch na second monitoru, nemůžu hrát hry ve fullscreenu s 144hz a unlocked fps, když mám na second monitoru otevřený tento úžasný prohlížeč, takže jsem došel k závěru, že tento prohlížeč není dělaný na dva monitory i když tyto problémy jsem nikdy neměl až donedávna. Možná nějaká na prd aktualizace co já vím. Každý to má jinak. Poprosil bych nějaké doporučení na prohlížeč, který je kompatibilní s druhým monitorem a budu moct mít otevřený prohlížeč se hrou a nebude mě to nijak omezovat. Díky za rady

Hahaha. Velký Chrome je z rodiny prohlížečů, založených na Chromiu jeden z nejpomalejších.
Nejrychlejší, co jsem testoval je Comodo Dragon, ale ten má problém s vývojem - nové verze vychází sporadicky, ale to by zase nemusel být tak velký problém.
I nová Opera je rychlejší než Chrome.

Zkoušel jsem všechno možné (ano, i s Chrome jsem chvíli žil), nakonec jsem skončil u Opery.