Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s notebookem

Zdravím již dva roky vlastním notebook ASUS, bohužel před týdnem se mi stala divná věc u dotykové destičky se mi na levé straně udělal takový kopec jakoby se něco v notesu urvalo a nebo nafouklo nevim jak jinak to lépe vysvětlit cela dotyková destička nefunguje a její levá strana je skoro uplně urvana ven...divný přemýšlel jsem jestli se nenafoukla baterka ale nevím,nevíte někdo co by to mohlo způsobit?....a jestli je vubec baterka v notesu někde poblíž dotykové destičky? :) díky za odpověd ...bohužel notes už není ani v zaruce takže vrátit nemůžu :(

Neviem si bez fotky predstavit jak to tam mas zdeformovane ale rozhodne by bolo lepsie keby si ho co najskor odniesol niekam kde to niekto otvori a pozre sa preco sa to deformuje. Skor jak vyhori barak. Moze to byt aj baterkou samozrejme, baterka je cez pol notebooku.