Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry se začali zardhávat, někdy i samotný windows

Mám takový větší problém, notebook, který jsem používal dodnes už nějaký ten čas se začal zasekávat.

Na začatek sestava
CPU i7-3520M
GPU Nvidia 635m
RAM 8GB na (798.7MHz podle CPU-Z)
Windows 7 64bit
OS a pár aplikací na SSD (120gb)
zbytek na HDD místo DVD mechaniky (750gb)

Začalo to při hraní, po pár minutách intenzivného hraní náročnejších her se hry
zasekávaj, tak na sekundu a poté pokračují plynule, pri záseku se ozve dlouhý zvuk
který hrál když to seklo. Počítač byl repastován a vyčišten od prachu, antispyware program taky běžel celou noc a nic.

Při restartu PC mi píše že je zlá CMOS baterka ale ta by s tím nic neměla dělat.
A ještě jedna věc, občas, po čistém zapnutí PC se to začne sekat už i ve samotném
windowsu, dokonce ještě před přihlášením (myška se zadrhává a zvuk také)
U tohto případu to vyřeší restart, hry ale nejdou po 10 minutách.

Jediné co se mi nezdá jsou teploty, přikládám foto po náročnejší emulaci tady Kazí je mi ventilátor u PC nebo je na chybě něco jiného? Reinstalace/update windows by to nevyřešila?

Prosím o každou pomoc...

Teploty su na notebook este ok ak to je pri max. zatazi.

Take zasekavanie moze mat rozne HW priciny, moze ich sposobovat zavada na doske ale aj nahovno naprogramovany BIOS a ME a EC firmware v spojeni napr s vybitou baterkou, ale nemusi to byt tym. Cmos baterka sa da predsa vymenit, stoji 20Kcs.
Moze to ale sposobovat aj nahovno ovladac.

... a vybrat notebookovu baterku aj nabijaku na minutu nech sa resetne ec.

A ano treba skusit dat tam cisty win a spravne ovladace z webu vyrobcu notebooku. A nespustat tam potom nic zavirene preistotu. A ani ziadne antiviry). Proste windows a ovladace a NIC VIAC. (len aplikacie ktore nutne potrebujes, a legalne, ne cracky = viry)
...do biosu load defaults a save&exit.