Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy S8 ceny

Ahoj, už delší dobu mi vrtají hlavou obrovské cenové nepoměry v nabídkách Galaxy S8 - proč jej sposta prodejců v ČR nabízí už cca od 15 000,-, avšak ti největší typu CZC, Alza apod. pořád přes 21 000? Dívám se na Heuréku a i ti prodejci, kteří ten mobil nabízejí i tak za levnou cenu jsou uživatelsky (i Heurékou) ověření a v popisu produktu se nejsem schopen dočíst žádného rozdílu - na jedněch stránkách vidím i českou lokalizaci, normální záruku, standartní obsah balení apod.

V čem je tedy rozdíl? Kopie to přece asi těžko bude :D Nějaká "neoficiální distribuce" z Číny nebo tak?

Díky moc :)

Jo taaak díky moc :) no když je to ještě EU tak se to podle mě hodně vyplatí... Tyhlety stroje klidně i těch 5 let stejně většinou vydrží, pokud je s nimi adekvátně zacházeno a není to zrovna nějaký zmetek.

Snad to ještě nemá nějaká jiná úskalí... Jako čekat na případné vyřízení reklamace měsíce je sice opruz, nicméně za tu cenu ten risk stojí a po těch dvou letech už je to jedno