Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem offline mod v prohlížeči

Jak v internetovém prohlížeči (chrome, FF) jednoduše přepnout do/z offline modu? Myslím tím globálně, ne abych to nastavoval pro každý tab zvlášť. Aby prohlížeč nekomunikoval., bežel ale dál. Internetové spojení nadále bude fungovat a budou ho používat další aplikace (třeba jiný prohlížeč).

Ach jo. Musím to upřesnit, nechci ten broswer speciálně spouštět s jinými parametry, ten browser třeba bude spuštěný (s rozdělanými stránkami) a budu chtít na hodinku dát offline mod, a pak to zase povolit. Takže jednoduší způsob je i funkční narozdíl od složitého.

Teď jenom zjisit, zda v tom rozšíření není malware, protože chrome , aby byl použitelný potřebuje rozšíření na každé uprdnutí.