Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista

zdravim vsechny chytre hlavy,mam problem na viste mam vista home,kdyz dam rezim spanku a pak kliknu aby se probudil a kliknu na jednu slozku co chci otevrit tak se mi jich otevre tak 50 bo se oznaci dalsi slozky na plose,vse samo.ted mi dokonce zdechla dvd mechanika nenacitala vubec cd po vlozeni takze sem to dal reklamovat,nektere hry se spusti a hned spadnou.vubec nejsem s vistou spokojeny a zvazuji xp,,diky za rad

K tomu sa da asi poradit tolko ze 1) nedavaj rezim spanku ale normalne vypinaj, 2) nainstalovat spravne najnovsie ovladace (chipset, grafika, zvukovka, atd, z www stranok vyrobcov), ak to nepomoze tak to reklamuj cele, bude tam asi HW zavada.
U hier zavisi ze co su to za hry, niektore idu aj na viste niektore mozu mat problem. Skus ich aj pod administrator uctom