Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 reinstalace

Zdravím,

potřebovala bych poradit. V úterý jsme reinstalovali pc. Vše se nainstalovalo v pořádku a pak to hodilo chybu. Pak jsme to museli celé obnovit a pořád to nějak moc nešlo. Nakonec se počítač rozjel. Včera počítač běžel celý den v pořádku a udělali jsme všechny aktualizace. Dnes jsem ho zapnula a naskočila obrazovka Acer a pak černo... Mám windows 10. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Děkuji

Reinstalovali jste PC. Kdo a jak zkušený člověk to reinstaloval? Byly nainstalovány základní ovladače ze stránek Aceru, případně výrobců komponent? Hlavně chipset, grafika, ...

Protože jsi nenapsala nic konkrétního o počítači (typ), bude těžké radit
Mohlo by to být tím, že ten Acer je starší a nepodporuje plně Win 10. Může to být tím, že nevbyly správně nainstalovány ovladače.

Stáhnul bych poslední ISO Windows 10 ze stránek MS, postahoval bych potřebné ovladače a pak se teprve pustil do instalace. Případně, pokud tam byly Windows 10 už při prodeji, pak použít recovery a návrat do továrního nastavení. To zajistí všechny ovladače a vše ,co bylo při koupi.

Bylo to obnoveno do továrního nastavení a všechny ovladače to už mělo. Jenže během toho to hodilo chybu. Pak se počítač normálně rozjel a po vypnutí a zapnutí se stalo toto. Jinak počítač je Acer Aspire E 15 a není ani rok starý.