Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavřít a křížek

Ahoj, trochu zvlastni dotaz, ale rad bych se na to zepta, je rozdil kdyz zaviram nejake okno napr. ve windows v nastaveni, apod. pres tlacitko "zavrit" nebo "krizkem" nebo to vyjde uplne na stejno?

kuprikladu jsem myslel, co jsem po instalaci win 10 zpustil windows defender, vyskocila obrazovka s moznosti zasilani souboru do microsoftu kvuli ochrane apod. a pokud to nechci, coz jsem nechtel, tak jsem to zavrel pres zavrit a v tu chvili me napadlo, jakej je rozdil mezi tim to zavirat krizkem nebo pres primo tlacitko zavrit.

Nejaky programator v microsofte naprogramoval neco pre zavrit a neco pre krizik. Ci to je stejne vie len on. Moze to byt stejne, nemusi. Nastavenia odosielania suborov si mozes skontrolovat v nastaveniach Windows a defendera, ak si nie si isty ci to je nastavene tak ako chces.