Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook sa po uzamknutí nedá zapnúť.

Potrebujem poradiť. Mám trojmesačný notbook značky Lenovo. Včera som ho uzamkla a keď večer som ho chcela odomknúť ak sa zdal, že je vypnutý a nedá sa vôbec zapnúť. Kontrolka na spodku svieti a keď ho dám pod nabíjačku aj tam svieti dióda, ale ináč nijako nereaguje. Ani ventilátory sa nespustia vôbec nič. Čo s tým? Ďakujem za prípadne odpovede.

Co to znamena "uzamkla"?

Ked sa to neda zapnut tak je to najskor vadne. Drzat zapinacie tlacitko 10s ci sa to nevypne, a skusit potom znova zapnut. Odpojit nabijacku aj baterku na minutu ak sa da. Alebo niektore ntb (acer) maju dierku na reset EC, lenovo neviem.

Myslím tý, že som zamkla obrazovku. Batéria je zaškróbovaná a keďže je v záruke tak by som tam moc nechcela vŕtať sa v tom. Držanie tlačítka nefunguje., nič to nerobí. Ešte skúsim reset EC. Rest zaúčinkoval, ďakujem za rady.