Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU

Zdravím, mam procesor bez zátěže taktovanej na 2,8ghz, v hyperthreadingu 3,8. Proc mi ale v informacích o systému je psán 2,8ghz, 2,81ghz (takto dvakrát vedle sebe a nerozumím tomu číslu 1)... I7-7700hq to je jinak.

Ta prva je sucast nazvu CPU (text), druha je bud nejaka zmerana alebo neviem odkial ju win nabral (mohol pouzit aj dmi udaje apod). Turbo tam nepise, je to len taky dementny napis ktory nikto nevie co znamena a nikto si ho nevsima, lebo je od MS.
Uz som pisal ked chces vediet jak sa sprava CPU tak by to malo byt vidiet napr. v CPU-Z. Zatazit CPU si mozes cimkolvek, ak nic nemas tak superpi alebo prime95 apod.