Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na GPU nefungují?

Mám notebook s GPU Nvidia 635m, a nějak mi hry začali skákat na integrovanou grafiku.
Updatoval jsem ovladače na grafiku ale nepomohlo, poté jsem všechny ovladače úplne odstranil a nainstaloval na čisto.
Po otevření nVidia Experience to prý grafickou kartu vidí ale po zapnutí jakékoliv hry, každá jede na integrovanou.
Poradí někdo co s tím? Doufám se nekazí samotné GPU...?

Pardon, jedná se o setavu následující:

CPU i7-3520M
GPU Nvidia 635m
RAM 8GB na (798.7MHz podle CPU-Z)
Windows 7 64bit
OS a pár aplikací na SSD (120gb)
zbytek na HDD místo DVD mechaniky (750gb)

Ovladače jsem postahoval přímu z webu, nejnovější a poté i starší jsem tam dal, ale nic.

Tenhle problém začal tak že jsem hrál, a najednou hra začala sekat, hádám že v té době se to přehodilo na integrovanou.

Včera som riešil graf. ovladače na "mojom starom" črepe a po rôznych verziách -od výrobcu-tam iba dosť staré verzie až po nvidia kde zase ponúkalo najnovšie-posledné pre 9600GT. Ani jeden podla mňa nepracoval korektne- staré zasekávali celý comp pri zmene veľkosti okna v ktorom bežalo video, pri novších sa mi obraz nepáčil a chýbalo my tam akoby 3D,- priestor v hrách. Celé to bolo takpovediac ploché bez hĺbky. Všetko od nvidia až po samotný driver som odinštaloval, po resete ho nechal nech si nadstaví-nainštaluje sám základný driver od microsoftu a potom nakoniec v nastaveniach graf.adaptéra spustil automatickú aktualizáciu ovládača a nahrala sa mi verzia ktorá je myslím ok. Zatial sa mi tam nič nepozdáva takže si ju aj nechám.
Skús to podobne ale dbaj aby si mal najskôr všetko z nvidie odinštalované a nahral to na čisto. Prípadne môžeš aj opatrne prepucovať registre až aby v nich nezostali zbytky po starom.

Prečo oboch? Nechce využívať integrovaný shit, tak asi iba ovládač pre grafiku ktorú potrebuje. Prípadne ale to už melem zakázať v správe zariadenie tú integrovanú.
Načo driver pre vec ktorú nechce a robí mu prúser že je nadradená a nejde mu potom graf.karta.

Prve dve slova v dotaze su : Mám notebook

Stolne PC, ktore ma integrovanu grafiku v procesore ma zvlast vystupy pre tuto grafiku (na zakladnej doske).
Ked si pridas grafiku do PCI-e slotu, tak ma svoje vystupy.

V notebooku mas len jeden vystup z grafiky. To znamena, ze graficky vystup Nvidia 635m "leze" cez itegrovanu a v podstate funguje ako "posilovac" grafickeho vykony cez integrovanu grafiku (neni su to dve absolutne nazavysle grafiky).

Preto je nutne, aby integrovana grafika mala prislusny ovladac, pretoze vystup Nvidia 635m funguje len cez dane rozhranie.

A este raz > Preto je nutne, aby sa ovladace stahovali len zo stranky vyrobcu notebooku, ktory vie osetrit prepinanie grafik.
(na poradi zalezi).

P.S. Nvidia vyraba len graficky chip (GPU), nie graficku kartu pre Lenovo a netusi, ako vyrobca notebooku osetri samotnu grafiku a uz vobec nie ako riesi prepinanie grafik.