Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekdo mi leze na fb, jak zjistit ip?

Ahoj, nekdo mi leze na fb, vim to, ale nestihla jsem se podivat kdyz to bylo ve stavajicich relacich a nyni uz tam neni zaznam prihlasovani, jelikoz ho z nastaveni fb smazalo. Nevite nekdo jak se dostat do toho zaznamu, abych se mrkla kdo tam odkud byl prihlaseny? Diky

NeprihLasuju se jinde nez na svym telefonu a nekdy doma na pc, jenze se mi uz asi tak pul rok minimalne neustale znovu logike do fb 2x ipad, i pres nekolikanasobnou zmenu hesla. Jeden ten ipad jede na mobile safari a druhy nejake uiwebview, pravdepodobne nejaka aplikace co zobrazuje web stranky? Jenze nikdo z rodiny to neni, kamaradi asi tezko a je to vzdy kazdy ten ipad jine datum treba v rozmezi 2 dnu a jiny cas. Nic mi to na tom fb nedela, ale kdybych byla treba prihlasena na nekterym ipadu doma, tak se to tam nepripojuje furt dokola, i pres odhlaseni. Jedine co me jeste napadlo je ze by to mohl byt nejaky glitch, nebo ze by se pres wifi nejak propojil mobil s nekterym z ipadu v pripade spusteni nejake aplikace? Fakt nevim, je to divny a prave jsme chteli zkusit jestli kdyz to odhlasim a pozapiname vsechny ipady doma, jestli se to prihlasi a to zase ne. Timpdem to tam ted prihlasene nemam a nemuzu kouknout na tu ip, jestli to alespon sedi s tou nasi nebo ne. Tenkrat byvalo na fb v zabezpeceni, ze se jde podivat i do byvalich relaci, jenze to smazali a mne zajima, jestli to jde jeste nekde dohledat

Přesně změň všechny hesla a zapni dvoufázový ověřování a někde na fb myslím, že je v nastavení odhlásit všechny zařízení. Když to neuděláš a někdo tam je trvale přihlášen, tak to po něm dvoufázové ověřování chtít nebude, ale snad když si změníte heslo, tak by se měla všechna zařízení odhlásit.