Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BlueScreen rtsuvc.sys SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Dobrý deň, mám problém, že mi stále hádže BlueScreen s chybou failed: rtsuvc.sys a Stop code: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED. Prebrázdil som internet a nič som nenašiel nič nepomáha vraj ovládače aktualizovať, všetko mám aktuálne. Neviem čo mám skúsiť robí sa mi to na notebooku stále a neviem vôbec prísť prečo sem na poradni som ešte tento error nenašiel tak preto vytváram nový ticket.

Vopred ďakujem za Vaše rady

Kedysi dávno písalo popis profilu a v ňom mám PC čakal som, že to dáva aj teraz, ale zjavne nie. Aktuálne sú z roku 2015 kedy asi skončila podpora takže sú aktuálne pre tento Notebook. Nie aktuálne z roku 2017 pre všetky PC.

Lenovo y50:
15,6" FHD
i7-4720HQ
GTX 960m
8GB ram
SAMSUNG EVO 250GB
Windows 10

Najlepsi je ten ktory testoval vyrobca s tym danym HW a milion dalsich userov, a ku ktoremu mas nejake ovladace ktore ten vyrobca a milion userov testoval a pouzival.
Bluescreen v com? Ked ten device uplne zakazes, tak sa nemoze ten ovladac vobec nacitavat a ani robit bsod

https://forums.lenovo.com/t5/Windows-10/Windows-10-Creators-update-Bluescreen-Rtsuvc-sys-System-thread/td-p/3666383
a dufam ze mi tu zas pride niekto vypravat ze jak super funguju vsetky drivery vo W10.

Nefungujú správne vôbec nechápem prečo to nevedia prerobiť a upraviť tak aby to išlo a pokiaľ ľudia kupujú 1000e notebooky, ktoré niesú až tak lacné tak ich podporovať aspoň 5rokov... AK mi povieš automaticky, že nehľadaj problém daj si Win 8.1 tak to spravím a bude pokoj pretože riešenie na tento BS som nenašiel a napriek tomu že camera driver nemám proste všetko som vymazal BS mám stále