Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadné usb?

ahoj,prosím o pomoc.Když připojím usb k Pc a kliknu na můj pc zobrazí se mi graficky všechny disky včetně usb s obsahem v Gb.Chci-li otevřít samotné usb , objeví se mi hláška"složka je prázdná" ačkoliv tam mám uložené soubory.Toto se mi děje od včerejška na Pc i notasu, mám 4 usb, pouze jedno se zobrazuje a jde použít.Všechny usb mám naformátované na Fat.Zkusil jsem i jinou usb zásuvku na Pc.Máte někdo tušení kde je problém? Předem děkuji za případné rady.Vlada

ted jsem odinstaloval Avast,flešky se mi již zobrazují včetně obsahu. U souboru na flash se mi však zobrazují pouze zástupci ačkoliv když kliknu na kterýkoliv soubor či film, ten se mi přehraje. Jen se mi nezobrazuje jako soubor s velikostí v gb, pouze jako zástupce -1kb.Něco mi změnilo nastavení v usb, jen nevím co.

Všechny usb mám naformátované na Fat

lžeš, nemáš. fat znamená prehistorický fat16.

připojovat všechny možné externí disky přes usb je nemoc, nebo úchylka, nazvi si to jak chceš.
disk se připojuje přes diskové rozhraní, dnes obvykle sata.
usb máš jen na hraní. usb je užitečné jen pro lamy, které chcou přijít o vlastní data co nejdřív.