Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows

Ahoj,
při obnovování továrního nastavení na mém Dellu se mi pokazil Windows, od té doby když PC zapnu, mám jen černou obrazovku (před ní jen klasická úvodní obrazovka Dellu). Bude to tedy nejspíš tím, že se odstranil i OS. K věci - notebook nebyl zakoupen nový, ale z druhé ruky. Naspod je nálepka i s product key k Windows Vista, ale při zakoupení jsem měla Windows 7 a než se celé tohle stalo, tak Windows 10. Na DVD jsem z oficiálních stránek Windows vypálila iso soubor Windows 10 32 bit, ale po zapnutí se mi jen ukázalo, že nastala chyba, aby notebook restartovala a od té doby se k instalaci Windows nemohu dostat. Nějaké rady? Respektive, mám ještě naději na instalaci Windows?
Díky předem!

K instalaci sa dostanes tak ze nabootujes z toho instalacneho DVD.

Ked tam je nalepka windows vista tak tam nainstaluj windows vista. Tie w7 tam boli najskor nejake ilegal a w10 tym padom tiez, ked nemas cislo. Ale kludne sa hraj aj s W10 ked sa ti chce. V instalatore zmaz disk apod. Alebo si pozri v live linuxe ze co na nom je a zmaz oddiely tam (gparted).