Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Windows server 2003 SE

Poradíte jak ho aktivovat? Mám ofiko licenci na 5 počítačů - přístupů ale nedaří se mi spojit s aktivačním serverem a telefonicky také nelze. Vím, že podpora je dávno v háji stejně jako u XP ale je to serverový systém který chci používat doma. Nevím jak na to.

Děkuji ale z tohoto nefunguje vůbec nic. Dokonce jsem na serveru i zrušila rozšířené zabezpečení a nic nejde. Po telefonu chci zadat instalační ID a hlas, který je hnusný, mi neustále tvrdí, že jsem nezadala správnou první skupinu. Takže nakonec ofiko neofiko licence, budu muset od nějakých crackerů sehnat jejich výtvor. Hnusny ale bohužel když na toto podpora už není.

už to máš pořešený, nicméně při aktivaci číhaly tyto problémy:
1) pravděpodobná firemní licence měla jinou aktivační volbu na plechové tlamě (1 = oem, 2 = firemní)
2) to se změnilo asi před měsícem, když mrchosoft změnil aktivaci windows: přidal přímou volbu pro win10 a zrušil aktivaci neoem = firemních licencí. je třeba se dopracovat k "lidské" obsluze a hláskovat to u ní - hodinový polonefunkční shit.

:-D polonefunkční shit :-D:-D
Jinak ano, ta licence byla zakoupená pro firmu, dnes již je firma v podnikatelském nebi. Ale ten server jsem vytahovala ze zapečetěné obálky tak snad jsem Microsoftu neublížila tím, že jsem to použila pro osobní potřebu. Ale snad to nevadí když to měli před deseti lety zaplaceny a poprvé to bylo použito až když dávno skončila podpora. :))