Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Samsung nenabíjí

Mám notebook Samsung. Stará nabíječka už nešla, muselo se stále hýbat kabelem, tak jsem koupila stejnou, novou.. Šla asi 14 "dní. Dnes po zapnutí kontrolka na notebooku pouze bliká a to červeně i zeleně na střídačku a nenabíjí. Nevíte prosím, co s tím? Děkuji

Skus to odnes do shopu nech skusia inu a ked pojde nech ju rovno vyreklamuju. Alebo ak to nechces reklamovat tak skus urezat kable a spojit novy konektor so starou nabijackou. su to len 2 draty predpokladam. Na test staci aj zatocit, hlavne ich medzi sebou pri zapnutej nabijacke nikdy nespoj