Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení systému nefunguje

Když potřebuji vrátit os Win7_64 do předchozího stavu pomocí bodu obnovení, nefunguje to. Po spuštění Obnovení systému a volbě (kteréhokoliv) bodu dostanu hlášky o odepření přístupu a fatal error, viz https://pasteboard.co/GHyx8YD.jpg
Zkusil jsem kontrolu systémových souborů, bez výsledku. Dá se s tím něco dělat, mimo kompletního reinstalu os?
díky za radu
Petr

Môže znamenať desiatky problémov, osobne tieto body obnovy ignorujem, mám ich vypnuté lebo svinia zbytočne disk dátami. Používam výhradne Image vyladeného, vyčisteného systémového oddielu vyrobeného pod WinPE (prípadne pod Linuxom), lebo komplet obnova z bitovej kópie "sector by sector" zaberie zopár minút do panenského stavu z poslednej zálohy v prípade, ak máš rýchly HW a hlavne na primárnom oddiele si pestuješ výhradne systém s nutným, obslužným SW. Pri W10 mi zaberá systémový oddiel kapacitu 10-12GiB spolu s množstvom nainštalovaného SW (Čistá, vyladená desina po záplatách zaberá max.cca 6.5GiB). Ostatný SW balast či zložku s mailami cpeš do programových zložiek na druhý logický oddiel pevného disku počas inštalácie. Po obnove zostanú vlákna a Registre inštalovaného SW na druhom oddiele zachované.

Tu sa nejaká komunita fest vyblbla s nefunkčnou obnovou:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-system/fatal-error-c0000034-on-boot-after-service-pack-1/5f7127e8-9887-4f01-aaa5-9729b69544b7?auth=1

body obnovení nikdy nepoužívám.
děti u pc to stejně nezvládá, ty rozdrbou systém do měsíce.
a já nejsem prase, takže mě vydrží systém až do výměny hw, tak 8 let.

dá se zkusit stopnout služba sr (obnovení systému) a pak restartovat.
když se to nerozjede, ničemu to nechybí, stejně to je jen úložiště virů.