Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tenda W308R - Wireless WAN

Zdravím, nedávno jsem se přestěhoval a řeším zapojení internetu...Připojení mám poskytnuto přes WiFi z nějákého TP-Linku.Potřebuji nastavit svůj router ( W308R) aby příjmul WiFi signál z TP-Linku a poslal ho dál pod jiným SSID.K TP-Linku nemám přístup, je u majitelů.Vím že jsem to cca před 2 lety měl takto řešené a fungovalo to fajn, jen už si nemůžu vzpomenout co nastavit...Zkouším ale zatím žádný výsledek, poradí někdo?

režim repeater nemění ssid.
u tohoto krámu výrobce uvádí jen "wds repeater", ten snad nepůjde bez spolupráce s tplinkem ani nastavit.

repeater z cizího zdroje má zásadní vadu: musím ten svůj router strčit někam, kde rozumně přijímám signál.
to je ale často nevhodné místo jak pro připojení lan kabelů, tak pro možnost pokrytí svého bytu.

proto je rozumnější chytat cizí signál clientem (režim ap), z něj vést kabel ke svému routeru umístěnému přesně tam, kde ho potřebuju nejvíc - a tehdy vysílám i své vlastní ssid.

Ahoj, děkuji za odpověď. Zkoušel jsem zapnout Wireless WAN, a v seznamu najít TP-Link.Našel jsem ho, zadal heslo, vybral jaké má zabezpečení atd...Ale ve výsledku se nechce připojit.

Vím že cca před těmi dvěma lety, jsem se připojil přes W308R jako client a posílal si net přes lan do PC.Vím ale že tehdá šla aji ta WiFi.Teď se ani nechce připojit k té síti.