Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2x stejný program

Ukazuje se mi v programy a funkce 2x ten stejný soubor (hra), oba dva berou stejně místa aneb 3,4gb...
Jak poznám, kterou z nich odstranit? V počítači ale ten durhej najít ani nemůžu... tak by mě zajímalo, jak mi to může brát tolik místa..
Všichni ostatní s tímhle problém nemaj

V programy a funkce sa ukazuju len zaznamy registry vetvy software\microsoft\windows\currentversion\uninstall (existuje v HKLM aj HKCU), a ne to co v skutocnosti je na disku.
Logicky to tam potom moze ukazovat aj fyzicky neexistujuce veci.
Neplatne zaznamy registry sa daju pripadne aj zmazat rucne ale nemusis do toho vobec vrtat, ono to vpodstate nicomu nevadi.