Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz a zvuk z PC do TV

Dobrý den,

mám starší notebook bez HDMI a chtěl bych se zeptat jak nejlepe propojit pc k tv pri sledování online televize a podobne? Muj notebook disponuje pouze display portem a usb. Děkuji za rady

Pouzi prevodnik DP na HDMI.
DP nemusi podporovat zvuk takze sa moze stat ze zvuk budes muset tahat extra kablom z jacku, ale over si to najprv az to pripojis cez DP-HDMI, v ovl.panely-zvuky ci sa to da prepnut na nejaky digitalny vystup zvuku cez DP, ak sa da tak nepotrebujes nic viac.