Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows 7

Zdravím mám dotaz. Chci přeinstalovat windows z USB.. Mám starý notebook HP pavilion dm1 kde na něm byl puvodně win 7. chci na něj nainstalovat bud win 7 nebo win 10 jen z toho duvodu aby byl rychlejší jelikož se mi už hrozně seká. vBIOSU mám nastaveno otevirani z USB ale když mam flash disc v USB zastrčen tak mi nechce otevřít instalaci z flešky. stahl sem si windows a přez HPU jsem jej naformatoval a mám tam nahrany windows..mohl by mi někdo poradit proč mi to nechce při zapnutí pc otevřít instalaci?děkuji mockrát

obyčejna fleška přez kterou jsem už kdysik jednou instaloval windows a normálně to nainstalovalo..je nabootovana a připravena k instalaci..recovery mi to napsalo chybu takže asik zdřejmě nejde..kdysik mi vyskočila zkusit win 10 free verze nějaká jestli to není ten problem..takže ted je tam zdarma win 10