Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každá hra mi crashuje

Dobrý den nedávno jsem si nechal složit pc u CZC jen jsem si do toho hodil svoje starý ssd a 1 tb hard disk co jsem měl ve svém starem pc a přeinstaloval Windows všechno jede vklidu ale každá hra mě crashuje jediná která ne tak je lolko ale tam mě cca každých 5 minut naskočí obraz na plochu-černo-a zase do hry
jinak skyrim,pubg,zaklínač, a další hry všechno mi crashuje nebo se to sekne a musim restartovat pc
nevíte čím by to mohlo být ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

GTX 1050ti 4gb od msi gaming X
Ryzen 3 1200
b350 gaming pro
corsair 8gb 2400mhz
EVGA 500BQ teplota grafické karty v zátěži nebude problém jelikož se mi ještě jednou ani nezpustili ventilátory u grafiky které se spínají až při vyšších teplotách