Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení PC

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Můj notebook (s procesorem Genuine Intel(R) CPU, T2400 @ 1,83 GHz, 987 MHz, 1GB RAM) funguje naprosto bezchybně a relativně rychle. Nicméně v momentě, kdy se připojím na internet (wireless), velmi se zpomalí otevírání aplikací MS Office. Jakmile se aplikace otevře, vše už běží v pořádku. Dělá to jen pro MS Office. Ostatní programy lze otevírat normálně. Totéž nastane, pokud chci např. uložit obrázek z netu nebo stáhnout video apod. Vše se na nějakých 10 sec. zasekne a nic se neděje. Teprve po téhle době se vše zase rozběhne - otevře se seznam adresářů, kam chci obrázek uložit atd. Netušíte čím to může být? Díky!

Jak je propustné tvoje připojení na net? U MS Office bych zpomalení
pochopil, než se Office ztopoří, ale u ukládání obrázků a videí by to mělo
proběhnout ihned v jakémkoli prohlížeči. Co tedy používáš za prohlížeč,
případně za stahovač (třeba FlashGet nebo cokoli jiného).
Nemáš povoleno nějaké prověřování stránek?