Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU + RAM + MOBA, HRY

Zdravím, hľadám najlepší možný build do 300€ /7830.- CPU + RAM + MOBA, ZAMERANIE: HRY

GPU, HDD, PSU mám, DISK NECHCEM.
GPU: GTX 750Ti (viem, že nič moc, no upgradnem ju časom, zatial na moje služby ide pekne
PSU: FSP 500 60APN
HDD: WD 500GB
WIN 7 ULTIMATE

prišiel som s týmito nápadmi..

NAPAD PRVY.. CPU: G4600
MOBA: B250M DS3H
RAM - 8GB 2400mhz DDR4

NAPAD DRUHY: CPU Ryzen 3 1200
MOBA: ASUS PRIME B350M-E
RAM: 8GB 3000MHZ
vydrží tento build moj PSU ?

NAPAD TRETI: osadiť i3 6100 alebo g4560 namiesto g4600 z prveho napadu
NEBRANIM SA INYCH VARIACII, DAKUJEM ZA RADY

Zdroj všechny ty sestavy utáhne, i3 6100 bych nekupoval.když už ty pentia tak rozhodně https://www.czc.cz/intel-pentium-g4620/204102/produkt je nataktovaná výše než G4560 a G4600 i když nejde o nic moc navíc.
Ten ryzen má výhodu v tom, že je to čtyř jádro, plnohodnotné a pošlape ti rozhodně lépe než ty pentia, má odemčený násobič takže si ho můžeš i s boxovým chladičem rovnou nataktovat.
Nenapsal jsi jaké jsou tvoje hrací potřeby, ale pokud plánuješ lepší GPU do budoucna, rozhodně kup ten Ryzen, protože ty pentia jsou max do GTX 1050 ti, lepší karty už to bude brzdit i když zaleží i na konkretní hře.