Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s televizí ( ukáže logo a pak zmizí)

Dobrý den,
Vlastním televizi Sencor SLE 40F10M4 již 2,5 roku a je po záruce. Včera televize fungovala normále, ale dnes když jsem jí chtěl zapnout, tak ukázala jen logo ca 2 sekundy obraz mírně probliknul a zesvětlal jako kdyby se přidával jas a pak black screen, ale podle diody je televize zapnutá (svítí zeleně). Po několikátém pokusu o zapnití začne i házet svislé čáry v barvě duhy. Nevíte někdo co s tím ? Televize je Ledková.
Předem děkuji za rady.
PS: televize žádné zvuky nevydává.

Většinou jsou ty vadné vyboulené (nahoře), nebo mají na sobě vyhřezlý elektrolyt (ale ani jedno nemusí být pravidlem, zejména u shitových výrobců).

A protože jsi dal link z e-shopu, můžu jen hádat. Zaměřil bych se na těch 5 větších vpravo nahoře u toho chladiče. Případně ten 400V vyhlazovák co leží mezi trafíčkama.