Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk tabulky v LibreOffice

Ahoj,

chci se zeptat, mám v LibreOffice vytvořenou tabulku.
V tabulce jsou vzorce na 10 stránek a ne pokaždé se vyplní všech 10 stránek. Vzorce mají nastaveno v podmínkách IF, aby se nic nezobrazovalo, pokud nejsou vyplnené správné hodnoty. Takže se zdá, že je to prázdná tabulka.
Problém je, že tyto "prázdné stránky" se pokaždé tisknou nebo exportují do PDF. Dá se to nějak omezit, aby se tisklo jenom to, co je vyplněno?

Předem děkuji za odpověď

Hm... vidím to len tak, že si označíš oblasť, ktorá nie je prázdna a dáš tlačiť len výber

Dalo by sa niečo podniknúť prostredníctvom makra, ale nepoznám možnosti a kompaktibilitu LibreOffice po tejto stránke, robím makrá len v Exceli.
Ak vieš spúšťať makrá v LibreOffice, mohol by som Ti niečo stvoriť v Exceli a ty by si si to vyskúšal v LibreOffice, ale na to by som potreboval presne poznať štruktúru onej tabuľky, najlepšie poslať jej kompletný vzor.