Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladic na CPU

Zdravíčko
Potřeboval bych pomoct s výběrem cpu chladiče nejlíp do 1200 max jednalo by se o procesor RYZEN 1600X . Chtěl bych nejakej tichej ne tak uřvanej jak některý a dokazal to i na prijatelny teploty uchlodit a ktomu mam ramky Corsair Vengeance LED Red 16GB (2x8GB) takze nejlip jeste ktomu aby se tam vesel v klidu a sedel na socket . Jeste jeden dotaz u 1600X se nedodava stockovej chladic ? dekuji za rady

Tak to nevím Case - Maximální výška chladiče CPU [cm]: 16,1 a chladič - Výška 159 mm (15,9 cm) jako vejde se v pohodě,otázka jak to měřili a moc místa na nějaký šoupání není směrem k bočnici,ale zkusit to můžeš no vrátit ho můžeš taky vždycky,já bych poslal dotaz kde ho budeš kupovat,tam i stavěj tak to můžou zjistit,víc ti k tomu neřeknu,pak můžeš poreferovat jak si dopadnul.

nevadi rekl jsem si ze kdyz to bude fungovat jak ma a za kvalitu jsi zaplatim ja teda ze zacatku kdyz jsem si upgradoval pc pocital stim ze bude stockovej u ty 1600X no a on tu nebyl a ja tu drepim na zadku a rikam si proc jsi o tom vic nezjistim jestli to ma nebo nema no tak si pockam do stredy na tu noctuu tam je aspon jistota ze se mi vejde do pc a zaroven bude videt na ty svitici ram ledky takze jsem spokojen a co jsem ohledne teplot koukal videl jsem pretaktovanou 1600x na 4.1GHZ a ten chladic to dokazal uchladit na 60+- C v zatezi cos je hodne pekny casem i dokoupim zadni ventilator ad jde teplo rychlejc pryc a jeste ktomu taktu ono asi zalezi jaky ma clovek v bedne airflow ze ja mam teda ze prednich dvou ventilatoru mi jde do case vzdu a pak zadni a horni odvadeji teplej vzduch taze se tam teplo moc nedrzi coz je fajn