Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pale Moon, javascript

Chci se přihlásit do internetového bankovnictví ČSOB, https://ib24.csob.cz/
Zadám identifikační číslo a PIN, ale nedá se kliknout na tlačítko Přihlásit s adresou odkazu:

javascript:__doPostBack('btnIbIppid','')

Respektive dá, ale nic se neděje - má se objevit pole na zadání kódu z příchozí SMS, která také samozřejmě nedojde..

Podobný problém jsem objevil u vícero stránek (banky, datovka..)

Tuší někdo, co kde nastavit? Nebo prostě smolík (což by byla škoda, když FF jde k verzi 57…)?

PM 27.4.2

Před tím, než je tlačítko aktivní (podbarví se oranžově, a reaguje na událost kliknutí), kontroluje identifikační číslo (musí být 8 číslic). Ale vzhledem k tomu, že nemám k dispozici reálné údaje, "přihlášení" skončí chybou, že zadané údaje neexistují.

Zkusit se ale dají min. 2 věci:
- Vyzkoušet "unstable" verzi Pale Moon (je tam přidáno několik úprav od verze 27.4.2).
- "Hlásit" se jako jiný prohlížeč - "about:config":
"general.useragent.override.csob.cz" = "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:52.9) Gecko/20100101 Firefox/52.9"

Ale obé musí vyzkoušet někdo s reálnými přihlašovacími údaji (takhle se není čeho chytit, a bez toho to vypadá - i dle toho, že, přímo dle webu, by měl být podporován Firefox 30 a vyšší - že by to mělo chodit).

Příp. je možné po tom, co "to něco neudělá", vypsat, co k tomu tvrdí "chybová" konzole (Nástroje - Vývoj webu - Konzole prohlížeče...).

zive.cz mě určitě nezlobí. Tedy navrhuju zkusit:
Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky... (či je postupně povypínat)
příp. udělat si nový, testovací profil, např. pomocí "palemoon.exe -p" (např., pokud je to na Windows), a zkusit to v něm.