Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Dobrý den, dnes jsem zapojil grafickou kartu MSI nVidia GeForce gtx 1080 ti 11Gb. Grafika mám zapojenou do monitoru přes HDMI redukci na VGA. Když PC zapnu, grafika svítí a točí se větřáky, avšak obraz žádný a větřáky se po chvíli přestávají točit. Na mateřské desce mám PCIe 2.0, ale grafika má PCI Express x16 3.0. Je možné, že mi obraz nefunguje kvůli tomuto? Nebo musí se obraz přes HDMI musí nějak "speciálně" na konfigurovat? Děkuji moc předem za odpověď. S pozdravem Vojtěch Zbořil

Nuž teda: pripojiť DIGITÁLNY výstup (HDMI) na VGA (analógový) vstup a to pomocou redukcie - to je teda fakt sila! :-?:))
A potom sa čuduje, že mu to nefunguje. Ak to chce takto - musí sa použiť PREVODNÍK DA (Digital to Analog).