Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD odchází

Dobrý den, jak poznám že HDD odchází? Občas se mi sekne PC a při seknutí je slyšet divný zvuk. Děkuji za odpovědi

zobraz disk e:
to je usb nebo interní?
a jak ti píšou, okno toho vadného disku si natáhni dolů, ať ty chyby vidíš.

windows může tuhnout i díky chybám nesystémového disku, protože windows na všech cachuje adresářovou strukturu, používá koš, občas body obnovení, default je indexuje, do všech se může montovat antivir...

Cvakat moze len mechanicky disk, ked C a E su SSD, tak je asi vadny aj ten D:, skus si v HD Tune dat test povrchu (error scan) a odskrtni Quick, pripadne skus aj iny napajaci kabel zo zdroja do disku ze ci to potom nahodou neprestane.
A skontroluj si to vypinanie disku po x minutach, to je funkcia na nervy na kvadrat, by som chcel vidiet toho buzeranta co to vymyslel.