Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung A3 2017 - špatně řadí konverzace

Zajímavý problém, který jsem ještě neviděl:

několik měsíců starý Samsung A3 2017, zničehonic začal u dvou kontaktů(a odesílatelů SMS) "neřadit konverzace", tj. pokud dostanu od těchto dvou lidí SMS, není jejich konverzace na vrchu, ale je zařazená někde hluboko dole. SMS přijaté od ostatních všech se řadí normálně, tzn. po přijaté SMS je konverzace s nimi zcela nahoře.

Nevěděl byste někdo jak to u mě spravit, je to nepříjemné?

Netušim, možno je v rámci každej tej konverzácie jedna divná správa, so zlým časom. Alebo zlé časové pásmo. Možno by pomohlo ak by si celú konverzáciu zmazal (prípadne všetko zálohoval, zmazal, obnovil).

Alebo majú ostatné kontakty nejakú prioritu, a preto sú vyššie.