Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objasnění vypnutých disků v Biosu

Ahoj, když v Biosu vypnu HDD a SDD disky ale pořád budou fyzicky připojené datovým a napájecím kabelem a zapojím další SSD disk na který nahraju OS, může se na ty ostatní disky dostat nějaký virus, ramstore atd? Děkuji

V biose sa neda "vypnut disk". A aj keby sa dal tak by ten disk OS videl, lebo disk sa neda vypnut.

V biose mozes vypnut nejaky kanal SATA radica, alebo cely radic, potom OS nic neuvidi, lebo nevidi ani ten sata kanal. Ale cisto teoreticky by to ovladac v OS mohol zas zapnut, ale nerobi to.