Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenačítá se SD karta z autokamery v notebooku

Ahoj, celkem nedávno jsme si koupil kameru do auta lamax c4 a když z ní vyndám SD kartu a přes adaptér jí vložím do notebooku, tak se nenačte. U dcery to normálně jde, ale u mého notebooku ne. Můj notebook lenovo ideapad y580. Budu rád za každou radu.

Tak nakonec to opravdu bylo ovladačem. Známý, který mi počítač instaloval tam nainstaloval něco jiného a nefungovalo to. Takže jsem našel na stránkách výrobce jiné a vše naštěstí běží, takže děkuji moc za pomoc. :)