Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bass Booster pro PC

Ahoj,jsem tu nový a moc se tu zatím nevyznám tak mě prosím hned neukamenujte pokud mám otázku danou ve špatné kategorii.

Každopádně jsem se chtěl zeptat zda existuje nějaký program na zesílení basů (nejlépe sluchátek) pro PC zdarma?

Trochu jsem hledal na netu ale vše na co jsem narazil je bud shit kterej nefunguje nebo placená či jen zkušební verze.

Díky za Váš čas i námahu.

K tomu ekvalizeru este napisem ze basy su vpodstate uz vsetko od 500Hz nadol, tak si nezosiluj len jeden najspodnejsi posuvnik, ale viac.
Ale mozno je lepsie kupit nejake lepsie sluchatka, od firmy ktora sa specializuje na sluchatka, a ne od nejakeho PC indocinana.