Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem NTB do 50k.

Ahoj všichni,
známý mě poprosil, zdali bych mu neporadil s výběrem notebooku. Je to projektový manažer a potřebuje nějakou spolehlivou a rychlou mašinu. Bude sloužit převážně na projektování v AutoCADu. Říkal, že přemýšlí buďto o Apple MacBook, který doposud měl, akorát tuším, že 2011/2012, takže tam ten výkon už pro tuto práci není nijak oslnivý.

Osobně jsem bloumal po alze, ale v těchto cenových relacích se vůbec neorientuju.

Mně se zamlouvá toto
1. https://www.alza.cz/dell-xps-15_1?dq=4671857
2. https://www.alza.cz/dell-latitude-e7470?dq=4525337
3. https://www.alza.cz/macbook-pro-13-retina-2017-vesmirne-sedy-d4982651.htm

Děkuji za pomoc/názory/rady. :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ty by jsi mu opravdu za 48 000kč koupil toto?
Notebook - Intel Core i5 6300U Skylake vPro, 14" LED 1920x1080 antireflexní, RAM 8GB DDR4, Intel HD Graphics 520, SSD 256GB, WiFi, Bluetooth 4.1, HD webkamera, čtečka otisků prstů, čtečka karet, dokovatelný, podsvícená klávesnice, Windows 10 Pro 64bit (NBD On-Site)

• To uz bych ti radejii doporucil XPS 15 i s podporou disku M.2 - 39 342,- Kč
• Je o "10.000" levnejsi a misto i5 ma osmi vlaknovy i7@7700 (Kaby Lake)
GK podporuje HDMI 2.0b, H.265 , SPM etc samozrejme i podpora CUDA, OGL zkratka vse co se NE JEN u CADu muze hodit..

Hardware :

Intel Core i7-7700HQ [4C|8T]
8GB DDR4 2400MHz
256GB SSD
nVidia GTX 1050 4GB

[20170216_140644.jpg]

TiP ~ Vice o mobilnim [NV_GTX PASCAL] najdes zde : https://www.notebookcheck.net/Nvidia-Pascal-Architecture-Overview.165493.0.html
PS : Jestli jel kamarad doted na SandyBridge na Applu s IGP, toto ho "vystreli z trenek !!"..

Však říkal, že nechce těžký notebook. Já mu doporučil ten MSI který váží 1800g, ty mu doporučuješ notebook co váží 1900g a on chce něco co váží pod 1500g. Pokud bude tedy nucen koupit nějakej předraženej rádoby shit pro managery. Já si vždycky říkal kdo si takový notebook koupí a ono se fakt mrhači penězi najdou.