Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lenovo S60 Downgrade na kitkat 4.4.4

Dobrý den,

Od te doby co se mi aktualizoval mobil (lenovo S60-a) na novou verzi androidu se chová divně. Seká se a nejdou nainstalovat něktré aplikace. Chtěl bych se vrátit na původní android 4.4.4
Už jsem našel pár postupů na ruských fórech, ale nerad bych nainstaloval starší android a poté zjistil že nemám češtinu.

Můžete prosím poradit kde stáhnout správnou verzi kitkat a jestli bude někdo vědět tak prosím napsat i postup jak na to.

Předem díky

Eda

Nemas stahovat ziadne kitekat, mas si hladat oficialne firmware pre ten konkretny model.

Najprv by som ale skusil obnovit to na vyrobny stav normalne z menu (predtym si odzalohuj data a kontakty apod) a potom to skusit pouzivat bez nejakych dalsich nainstalenych app, ci to bude blbnut uz v zaklade.
Inac firmware ti budu urcite vediet preflashovat v akomkolvek servise lenovo. Ale tiez prides o vsetky osobne data (a aj ked si to budes instalovat sam)