Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Došlo k chybě proxy serveru

Ahoj,
prosím vás o pomoc. Když otevřu Google a jakýkoliv jiný vyhledávač a zadám vyhledávací adresu, tak mi to hodí chybu a píše mi to, že došlo k chybě serveru proxy. Vůbec nevím, co s tím. Jinak normálně na notebooku internet funguje, jen ten Google je nyní nepoužitelný. Díky moc

• Protoze jedete na PROXY.
• Jestli jse ho nespustil vy, je mozné ze mate infikované PC.
• Nastavoval jste si vlastni [DNS] ?

Bezte do nastveni site/podrobnosti :
[rtaImage]
Nahore musite mit zaskrtlé AUTOMATICKY a spodni cast tam jak je napsanoo 10.60.12.57 NEZAKRIZKOVANOU prazdou !!
[rtaImage]
....pred opustenim POTVRDIT !!

• A to [DNS] mate nastaveno jak ?
• Pomohlo by, kdyby jste spustil consoli CMD a vlozil sem vypis nasledujiciho prikazu :

netsh interface ipv4  show config

* Tento prikaz nam zjednodusene receno znazorni jak mate nastaveno vase pripojeni a jeho detaily i s nastavenim [DNS].

Dekuji.
• Ted je dulezité znovu spusit CMD ale jako "SPRAVCE"
• V pripade ze pouzivate [LAN] (kabl), zadejte :

netsh interface ipv4 add dnsserver "Ethernet" 8.8.8.8 index=1

+

netsh interface ipv4 set dnsservers "Ethernet" dhcp

• V pripade [Wifi] zadejte :

netsh interface ipv4 set dnsservers "Wi-Fi" static 8.8.8.8 primary

+

netsh interface ipv4 set dnsservers "Wi-Fi" dhcp

• DND muzete také nastavit rucne, v nataveni TCP/iPV4 jako naobrazku :
[4-adapterprefs-Windows.jpg]
• Nastaveni DNS Google:
Primary 8.8.8.8
Alternativni 8.8.4.4

[5-dnsprefs-Windows.jpg]
POZOR : Pred opustenim ULOZIT|Potvrdit !! + RESTART PC

Naklikaj to na tych obrazkoch a nemusis pisat ziadne prikazy. A po zmene DNS restartuj Win.

Ale v prvom rade si v prehliadaci v nastaveniach nastav nepouzivat proxy. Potom ten google pise co?
Si na firemnej sieti? Ak ano tak ten proxy urobil firemny admin a chod za nim ze mu to nefunguje.