Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání programů

Počítač se dá zapnout úplně bez chyby, ale jakmile se pokusím otevřít jakýkoliv program, okno se ihned zavře, tudíž nemohu otevřít ani nastavení abych počítač dal do továrního nastavení. Jediné co dokážu otevřít je správce zařízení. Co s tím?

jak ho otevírá š(nějaký program jako shell přeci musí běžet)? v jakém OS? jdou nějaké systémové utility? jde commandline? ne se okno zavře, je vidět něco předtím (obsah okna) nebo jen rámeček okna?

• Jaky mate operacni system ?
• Zkousel jste PC spustit z nouzového rezimu ? ?

TiP ~Jestli nevis jak spustit nouzovy rezim pod Windows 10 :
1) Klikni na ikonku START
2) Klinkni na ikonku Vypnout, kde mas moznosti VYPNOUT, RESTARTOVAT nebo USPAT, pridrz klavesu [SHIFT] + klik mysi na [RESTART]
3) Nasledovne se ti zobrazi menu kde vyber 'Nouzovy rezim'
V nouzovém rezimu, pak spust CMD consoli a zadej prikaz pro kontrolu OS :

sfc /scannow