Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Černá Obrazovka

Zdravím, dnes mě donutil počítač udělat po půl roku novou aktualizaci na w10. Tak jsem jí udělal vše proběhlo v pořádku. Ale narazil jsem na chybu. Já taktuju CPUčko ze 3,5ghz na 4,1ghz. A po aktualizaci když to taktnu tak se mi objeví černá obrazovka a musím restartovat pc. Nevíte co stím ? Děkuju za odpovědi.

Ani predtym to spravne NEfungovalo. Ze to zrovna nespadlo este neznamena ze HW funguje spravne. Tak to pada teraz, ale HW NEfunguje furt stejne.
(...trebars predtym niekto odstavl speedstep v nastaveniach energie-plny vykon alebo nesiel speedswitch alebo niektore deep Cstates, moze existovat milion dovodov preco to zrovna predtym este nepadlo, ale HW spravne nefunguje. Ked nevies taktovat tak netaktuj. To neni urazka len konstatovanie, ptz ti neni jasne ze ak po zvyseni nastane problem tak to uz neni stabilne a treba hladat problem v tom zvysovani resp. HW)