Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do 12k.

Ahoj, byla by nějaká dobrá pc sestava do 12 000 není potřeba nějak jako hardcore aby to rozjelo ty nejnovější hry. Ale aby šlo třeba World of Tanks na plné detaily. Mechanika, klávesnice, monitor a myš všechno mám jde jen o sestavu. Díky moc za rady ;). PS: Vím že do 12 000 se nesežene zrovna nějak nejlepší tak ale aby to splnilo požadavky. Fakt díky moc ;)

Ale je, to není náročná hra.
Recommended
Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-3330
RAM: 4 GB
Video card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
Sound: Compatible with DirectX9.0c
Hard drive space: 30 GB
Internet Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

Ta sestava co mu poskládal je navíc o dost výkonější a co se týče benchmarků, tak v pohodě to utáhne jak karta tak to pentium. Mě spíš přijde, že lidi pořád nedokáží pochopit, že pentium už není sračka jako kdysi a výše zmíněný model s HT zvládá spousty her v 1080p na vysoké nastavení ( tím neříkám všechny hry).