Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvalé snížení hlasitosti aplikace

Ahoj všem,

mám win 10.1 a chtěl bych trvale snížit úroveň hlasitosti u aplikace. Je otravné vždy po zapnutí znovu upravovat hlasitost - chci mít nějakou appku potišeji, jen jako zvukový podkres. Nepodařilo se mi to nikde najít.

Moc díky za případné rady.

Dejv

A jak presne ten PC vypinas? Mas tam nejake cistitka alebo antineco kurvitka? Neskusal som ze kedy ktory Win tie posuvniky resetuje, ale PC sa da aj hibernovat a potom to nebude novy start Win.
Dalsia moznost je slusne programy (snad vsetky prehravace) maju vlastne nastavenie hlasitosti, tak si nastav to.

Aha, já to používám na notebooku, který většinou jen hibernuji, ale na 99 % si myslím, že tohle nastavení přežije i restart. Teď jsem si ten směšovač otevřel, a systémový zvuky mám nastavený na cca 70 % úrovně celkové hlasitosti. A vím, že jsem na tohle nastavení delší dobu (možná 2-3 měsíce) nijak nesahal a určitě jsem mezitím restartoval.

Asi to nerobí správne. Zmiešavač hlasitosti umožňuje nastaviť individuálnu hlasitosť aplikácii, ktoré sú otvorené. A pokiaľ sa aplikácia ukončí a prípadne spustí znova, hlasitosť je opäť taká, ako bola v Zmiešavači nastavená. Dokonca ani vypnutie PC, reštart to nezmenia - funguje to dokonca i vo Win7... a bez problémov.
Mám dojem, že prepína medzi aplikáciami, nastaví hlasitosť, ale to je hlasitosť celková (on si však myslí, že nastavil pre aplikáciu). Po reštarte je to však opäť v pôvodnom stave (aplikácie nemajú svoju individuálne nastavenú hlasitosť).