Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava PC

Dobrý deň, potreboval by som aby ste mi upravili tuto zostavu : https://ctrlv.cz/5kcm , počitač bude využivany na LoLko,a CS GO... tou grafikou si niesom isty,či to je dobra voľba, Tičkova verzia (pokiaľ dobre viem,tak su to pretaktovane verzie...)a procakom si tiež niesom isty,ako super že nova rada, 3,8 Ghz takt..ale len 2 jadra... tak či to nahodou nepostaviť na AMDčku, nejakom 4 jadrovom (8 jadro nevyuzije si myslim)

ah, tak zostavu do 500€ bez OS...a je jedno či amd alebo intel...aj keď čo by ste brali Vy? ak intel,tak uvazoval by som o i5 7400,kt bude určite stačiť...pri AMD netušim,pretože tie nemam tak popozerane... pri graf kartach nemam ponatia, tak veľa ich je...len aby to pasovalo do seba no.. viem že matična stači do 100€, videl som b250 (sam mam msi b150 pc mate) určite dostačujuca na to čo treba...RAMky neviem, ja mam 2x4GB ddr4 kingston fury za 40€ , teraz som ich na nich nenarazil...HDD skor WD blue (7400 otačkovy,)...