Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Internetem

Prosil bych o radu. Koupil jsem si noví notebook, na kterém mám problém s internetem mam sice stabilní připojení i přes wifi, tak tomu bylo na starém notebooku ale na novem mam dost velke problémy docela se me podarilo opravit pingy pri zapojeném notasu v nabíječce mam bytes=32 time=4-10ms ,ale bez nabíjecky me to skače dost vysoko nekdy az bytes=32 time=435ms/840/1000 + caste vypadky , pres kabel jsou pingy time=3ms.

nepíšeš co máš za notebuk a jakou verzi windows, která podporuje jeho šetřící režimy. proto se to zvláště na baterku chová na pikaču.

typ routeru taky neuvádíš ani počet zdí v cestě, tak co s tebou: dej si tam pár powerline adaptérů.

na starem notebooku jsem problem nemel

to se to vyskakuje se zastaralou wifi-g. tak si ji napevno omez i na novém routeru. bude to sice pomalé, ale stabilnější ping.
jenom ti co nepaří se budou divit, proč jsi kupoval nový router.

win10 se dal čekat, bo jsi to právě koupil. čili podpora šetřících režimů, o které vždy nestojíš.

Routr mam zyxel

já mám auto škoda. dokážeš si představit zbytečnější odpověď?

furt nedává smysl, proč ten krám přes 1 zeď nefunguje...

4jádrový procesor Intel Pentium N3710

...a jsme doma - cenově optimalizovaný atomový shit.
1) natáhni k tomu drát a poiužívej to jako nepřenosný stolní all-in-one
2) vyhoď to a poděkuj tomu, který ti ten krám doporučil.

Skus dat wifi normu na pomalsiu, v spravci zariadeni u wifi karty vlastnosti a tam kdesi by mohli byt nastavenia, na 802.11g alebo skus najprv rychlejsiu n a ked blbo tak g. Alebo na routri sa to da tiez obmedzit.
Skus iny kanal nastavit na routri. Programom inssider si pozri ze ktore kanaly su jak zarusene.

(nabijacka ma vplyv asi len v tom ze je to potom uzemnene a tym padom je vacsia antena apod. Ale preistotu si v tom spravci zariadeni aj povypinaj nejake usporne mody tej wifi sietovky, ak tam nieco najdes)