Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

zdravím chtěl bych se zeptat jestli je lepší grafika nVidia GeForce 8800GT nebo např. nVidia GeForce 9600 ceny obou těchto sou skoro stejné tak se ptám. děkuju za odpovědi

ano, je dobrá. Na podložení viklajícího se stolu. :-D

Dnešní nejvýhodnější karta je ale Ati HD3850 512MB, za tu cenu je to vynikající řešení, pokud není rozlišení vyšší než 1280x1024.