Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak restartovat Windows 10

Zdravím.
Mam stolní PC s Win 10.
Při restartu vidím jak najíždí a na monitoru vidím logo dedky.
Při zmačknutí F2 najede bios a při F12 ni najede výběr s čeho chcí boot.

Na notasu Lenovo B580 se stejným sýstemem to nejde.
At dělám cokoliv, vidím hned jak najede logo Win a ne bios.
Potřebují se dostat do biosu.
Poradí někdo?

Ked das restartovat Windows tak potom sa da dostat do biosu spravnou klavesou. Nepozeraj na display ale mackaj spravnu klavesu, 2 sekundy po tom jak zhasne display pri resterte. Jaka to je na tvojom notebooku si skus najst v manuali (je na lenovo.com). Moze na to byt aj nejake lenovo tlacitko. Ale ked sa nim zapne tak sa spusti obnova na vyrobny stavm tak to nespust. Skor by som povedal ze na bios setup bude normalne F2 alebo Del alebo Esc apod, ale nepoznam aktualne lenovo.

V ovladacích panelech - system a zabezpečení - možností napajení - nastavení systemu
Bylo tam zaškrtle Zapnout rychle spuštění.
To jsem odfajkl.
Furt ale níc.
F2 by měl byt bios a F12 vyběr s čeho ma bootovat.
Už si připadám jak datel :-D
U toho stolního PC se to povede pokažde.
Vypada to, že se to furt jen uspava.