Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s účtem uživate u Windows Vista

Při spuštění počítače proběhnou úvodní procedury a objeví se okno pro volbu uživatele. Po kliknutí na vybraného uživatele se následně zobrazí informace, že profil uživatele nebylo možné načíst.
Spustím počítač v nouzovém režimu a tam nelze dle návodu vytvořit nový účet. Po kliknutí na volbu "spravovat jiný účet" je mrtvo.
Neví někdo jak jinak vytvořit nový účet při nouzovém režimu???

Asi jsme si nerozuměli. Kdyby šlo spustit normálně systém, tak bych to provedl.
Při normálním spuštění se dostanu pouze na okno s uživatelskou ikonou. Dále mi počítač nahlásí že nelze načíst uživatelský profil. Pak mne to nechce pustit dále a opakuje to hlášku o nenačtení profilu.
Takže se ptám co dále, aby se mi zobrazila plocha se zástupci programů a dokončilo se načtení systému dle uživatelského nastavení, nebo jak z tohoto okna vytvořit nastavení nového uživatele???
Toto je ten hlavní problém vytvoření nového uživatele, který by byl při řádném spuštění přístupný.

Toto byla ta správná odpověď.
Stačilo přejmenovat soubory dle Vašeho pokynu, Parametry byly správné.
Vypadá to dobře a že k další újmě nedošlo.
Stále je mi záhadou proč k tomu došlo, když byl PC korektně vypnut. To se již asi nedovím, v čem byla chyba.

Mockrát děkuji a zůstávám dlužníkem. Snad někdy budu moci oplatit.

Jenom ještě jeden dotaz, přejmenovaný soubor mohu tedy běžným způsobem zrušit?