Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antivir

Ahoj,nedávno jsem nainstaloval nový antivir do PC (amiti antivirus) ale windows mi ho nerozpozná jako antivir. Prý se to musí někde nastavit aby ho windowsy braly za antivir ale já nevím kde. Pomůže mi prosím někdo?

P.S: Jsem laik na takovéto věci. S většinou jsi poradit dokážu ale tohle je pro mě ''španělská vesnice'' tak bych byl rád kdyby se našel někdo zkušený a poradil mi.

Díky

Dobrý deň, tento antineco ani nieje zaregistrovaný do CASP Microsoftu,... Odporúčam ho odinstalovať, v prípade Win8 a vyšší už Windows obsahuje AntiVirus (Antivirusové jadro bolo zahrnuté z MSE do Defendera), v prípade Win7 a nižší odporúčam práve MSE. Ostatne virusy tvoria už minimálnu časť škodnej (malware) a preto by bolo vhodnejšie nainštalovať aj ADWCleaner (odstraňuje adware a spyware) a MBAM (odstraňuje ďalší maware)...