Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa problém vyhľadávania

Zdar v poslednej dobe mám problém s vyhľadávaním na yotube. Všimol som si to náhodne ,keď som hľadal nejaké návody do photoshopu.Buď mi vyhodí hlášku či som robot a štandardné zaškrnutie,alebo mi hodí opäť známe overenie cez text.Čo je zaujímavé ,že mi tam vypíše moju IP ,ktorá je ,ale dosť divná a vyzerá to ,že mi zobrazuje dočasnú adresu IPv6. Otestoval som to aj na online stránkach a vypisuje mi to čo na youtube.Potom som opäť skúsil inú online stránku na IP a zasa mi hodilo niečo iné som z toho paf.
Mám wifi router od UPC.V nastaveniach som nič nerobil čiže problém vznikol ,bez môjho zásahu.Rýchlosť odosielania a sťahovania je v poriadku.

No ,ale čo je podozrivá aktivita?Skúsil som znova test pripojenia a pri uploade mi vypíše chybu.Nie vždy ,ale občas to urobí na speedtest.net.Pravdepodobne dochádza k chybe pri odosielaní určitých informácii na server a potom tie chybové hlášky.