Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook

Ako sa prihlásiť na účet v socialnej sieti, tak aby som nestratil úplné súkromie? (Meno, adresa, pohlavie, vek, ...?)
Ďakujem
Ogar

loading...

sú xyz iných služieb skrz ktoré sa dá komunikovať s inými ľudmi... a keď bez FB o niekom nevieš že existuje, tak to isto FB nezmení, a ešte k tomu, ehm, človek nikdy nebude poznať každého, vždy by sa našiel niekto koho nezná, no ne? Ludí treba spoznávať na ulici a nie virtuálne skrz nejaký FB... (ktorý je jeden z najhorších sociálnych sietí, a sú tam samé sračky typu,... síce ja FB nemám, ale videl som ako to vyzerá). A je to skôr
anti-sociálno/anti-security/anti-privacy sieť.

inak 90% obsahu FB vyzerá asi takto "Pošli túto správu ďalším 20 ľudom lebo chcípneš, neveríš? Eva toto neurobila a chcípla"... alebo prípadne spam o počasí na tisíc riadkov a prípadne ešte keď sa stane neco, trebars starej kropáčkovej zdechne pes, tak o tom ti tam napíšu román na 1000 riadkov, a každý druhý príspevok (celkovo snad tisícky príspevkov s tým istým).... no nie nechcem, už mi stačilo to málo čo som videl, keď som riešil to že mamke sa pridávalo "samo" porno, a posielalo to ostatným....

Tak tohle je tak max tvůj názor nic víc ,takže příklad jeden z mála mám tam člověka s Pl co dělá repliky historickejch zbraní i rekonstrukce do muzeí apod narazil jsem na něj krom i jinejch ve skupině Matchlock and Wheellock Guns,kam se postujou fota a videa z výroby apod z celýho světa (tohle asi těžko poznáš/najdeš) někde na ulici,takže keci že to najdeš někde jinde takhle po hromadě jsou k smíchu,to samé je tam třeba o HW atd,atd.Druhá věc info co se kde děje viz válka na Ukrajině tam běželi live záběry a nemusíš to honit někde po netu,ty sračky co vysílaj a vysílali v TV nemá cenu komentovat.

Že se někomu něco samo přidávalo ha ha,ten někdo něco odklinul někde a nic víc klasickej spam kterej máš všude,to pošli zprávu 20 lidem to jsem tam fakt neměl nikdy,to si asi krapek pleteš s emailem.Takže jak píšu max tvůj názor na věc,ty to kničemu nepotřebuješ tak ti to neberu, já tam mám naopak dost věcí co jsou super,jediný co mě sere je začínající cenzura a s tím spojený banování....

A jak ta tie kontakty najdu ked vyplnis nezmyselne udaje :D

(to dotazovatel: da sa aj normalne vyplnit realne udaje a nastav si ze prispevky a fotky apod nech vidia len tvoji priatelia, ne cely svet. Potom nedohlada sef z roboty tvoje opite fotky apod.). Alebo pouzi len prezyvku pod ktorou ta poznaju len dobri znami apod. alebo realne krstne meno a namiesto priezviska nejake zameno/nick/prezyvku.

Vyplněním nesmyslných údajů se připravíš o některá potěšení.

Uživatelé v kolonce Základní informace mohou vybírat z velmi rozmanité nabídky, zahrnující transsexuální jedince nebo třeba jedince oboupohlavní. Ačkoliv se určitě takovéto pohlaví netýká velkého procenta uživatelů Facebooku, společnost tím vyslal do světa velmi důležité heslo: Facebook je pro všechny!

Facebook vyzve ostatní uživatele, aby jedinci s třetím pohlavím popřáli k narozeninám.

Možná by bylo jednodušší místo popisu svého pohlaví rovnou vkládat jeho fotku.

zdroj

izolovat data prohlížeče, nestačí mít jen vypnuté 3rd party cookies, protože jsou další techniky šmírování přes ty sociální tlačítka apod. takže radši používat vyhrazený prohlížeč na facebook (nebo aspoň anonymní mód)